SAÇ SORUNLARI ÇÖZÜM MERKEZİ

Saçın dökülmesi, seyrelmesi, kırılması, kopması ve saç kıran gibi saç sorunlarının oldukça fazla nedenleri vardır. Saç sorunları bazen gözle görülmese de aslında her insanın dikkat etmesi gereken bir durumdur. Saç sorunlarında önemli olan erken teşhis edip saçlar tamamen dökülmeden müdahale etmektir. Saç sorununun çözümü için asıl nedenin anlaşılması ve ona göre uygun çözümün uygulanması gerekmektedir.

Saç sorunu kişiye göre değişen ve kişiye göre farklı metotlarla çözülmesi gereken bir sorundur. Saç sorunlarında bir kişiye iyi gelen madde yada uygulama başka bir kişide aksine kötü sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu yüzden internette yazan ve kaynağı belli olmayan madde yada uygulamalar yerine saç analizinize göre size özel çözümler sunulması daha yararlı olacaktır.

Türkiye'nin ilk saç sorunları çözüm merkezi olarak HDC, Türkiye'ye saç bilimi olan Trikoloji ile ilgili son sistem teknolojileri getirmektedir. Saç analizi işlemi ile saç sorununuzun asıl nedenini öğrenerek buna uygun çözümler öneriyoruz. Saç analizi sadece saç derisinin kontrolü demek değildir. Saç analizi saçınızın yoğunluğu, saç derinizin durumu, saç derisinin altında yer alan kılcal damarların saç köklerini besleyip beslemediği gibi bir çok analizi hatta gerekli durumlarda kan tahlili yapılarak gerçekleşmektedir.

HDC protez saçhaircheck-up, fototerapi gibi çözümleri bu yapılan saç analizi işleminden sonra uygulamaktadır. Yapılan uygulama sonucunda tekrar saç analizine tabi tutarak saçınızdaki gelişme bilimsel olarak kanıtlanmaktadır. Tüm bu işlemler esnasında uzman kadromuz ve medikal ürünlerimiz ile tek amacımız mevcut saçlarınızın durumunu daha iyi hale getirmektir.

  • HDC çözümlerinden size en uygununu öğrenmek ve detaylı saç analizi için aşağıdaki formu doldurunuz.
  • Saç dökülme aşamanızı aşağıdaki görselden seçiniz.
  • Formda fotoğraf göndermeniz mecburi değildir. Fakat fotoğraf olması size daha sağlıklı bilgi vermemiz için oldukça önemlidir.
  • Fotoğraf göndermek isterseniz saçınızın tam olarak görüneceği sağ profil, sol profil ve üstten çekilmiş 3 fotoğrafı göndermelisiniz.
  • Size özel saç çözümleri için randevu alarak İstanbul Levent Şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

 
Saç analizi ile saç kaybı durumu, saç derisinin durumu, saç yoğunluğu, keratin durumu, saç kılcal damarları durumu, saç kalınlığı ve saç gözeneklerinin durumu tespit edilir.
Saçınızın durumunu gösteren
3 farklı görsel ekleyebilirsiniz.
Görsel Ekle

Tüm bilgileriniz HDC tarafından gizli tutulmaktadır.

HDC

ÇÖZÜMLERİMİZ

Protez Saç:

Saç dökülmesinin olduğu bölgeye yada kafanın tamamına uygulanabilen, %100 insan saçından kişiye göre özel üretilmiş, doğal görünümlü ve herkese uygulanabilen bir sistemdir.

Saç Ekimi:

Saç sorunu yaşayan kişinin saçlı bölgelerinden alınan saç köklerinin sorunlu bölgeye transfer edilmesiyle uygulanan bir sistemdir. Bu sistem herkese uygun olmayan bir sistemdir.

Fototerapi:

Tıpta yaygın olarak kullanılan düşük dalga boyuna sahip cihazlar ile saç derisindeki kılcal damarları ve saç kökünü uyararak daha kuvvetli ve sağlıklı saçlar çıkmasını sağlayan bir sistemdir.

Mezoterapi (PRP):

Mezoterapi (PRP) kişinin kendi kanından alınan örneklerin ayrıştırılarak elde edilen plazmanın kişinin saç derisine özel iğneler vasıtasıyla uygulanması işlemidir. Burada kullanılan plazma saç için gerekli olan maddelerce zengin olduğundan saçı gençleştirir ve onarır.

Hair SPA:

Saç sorununuza özel saç derinize terapi uygulaması işlemidir. Burada sağlanan saç derinizin daha sağlıklı hale gelmesi ve gözeneklerin açılmasıdır.

Medikal Çözümler:

Saç sorununuza özel olarak şampuan, krem ve yağlar gibi medikal çözümler sunuyoruz. Burada sunulan tüm ürünler gerekli sertifika ve onaylara sahiptir.

Yukarı
FİYAT AL