HDC Protez Saç Uygulaması

Gençlerin Tercihi HDC

Tarzını Kendin Belirle

Kemoterapi Tedavisine Özel Protez Saç

Hassas ve Özel Çözümler

Tercih Senin

3D Medikal Saç

CNC Sistemi

Cesare Ragazzi Laboratuvarları - İtalya

Dünyanın Lider Firmaları İle Çalışıyoruz

PREV
NEXT

PROTEZ SAÇTA HDC FARKI

Protez saç ile ilgili detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa zamanda iletişime geçilecektir.

Görsel Ekle

Video

Protez Saç İle Hayatını Değiştir!

TV8' de yayınlanan O Ses Türkiye programının 2018 finalisti Nihat Mugil de HDC kalitesiyle yeni saçlarına kavuştu.

Protez Saç Kullanıcı Sohbetleri

Protez Saç Uzmanı Merak Edilenleri Cevaplıyor

Protez Saç Yorumları - Doğukan Aydın

Bayan Protez Saç Uygulaması

Daha fazla video için Youtube Kanalımıza Abone Olun!

PROTEZ SAÇ İLE İLGİLİ DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Protez Saçın Fiyatı Ne Kadardır?
Protez Saçın Ömrü Ne Kadardır?
Protez Saç Kimlere Uygulanabilir?
Protez Saç Firmanızı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saç Siparişiniz Vermeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saçın Montajı Yapılırken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saçınız Takıldıktan Sonra Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saçınızın Bakımı Konusunda Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saç Bantları Nasıl Kullanılır?

Cesare Ragazzi

İtalyan tasarımı protez saç üreticisi olan Cesare Ragazzi, 40 yılı aşkın bir süredir protez saç ve saç sorunlarının çözümü konusunda çalışmaktadır. Özellikle medikal protez saç çözümlerinde bir dünya markası olan Cesare Ragazzi'nin Türkiye distribütörüyüz.

CRLab

İtalyan Cesare Ragazzi firmasının Trikoloji çözümlerinin yer aldığı markadır. FDA (amerikan Sağlık ve İlaç Dairesi) gibi bir çok yetkili kuruluşlardan onaylı olan CRLab ürünleri ile saç dökülmesi ve saç bakımı için kremler, şampuanlar, losyonlar ve medikal çözümler sunmaktadır.

New Image

Amerikan protez saç firması olan New Image, dünyanın en büyük protez saç tedarikçisidir. Protez saçta Amerikan tasarımını temsil eden firma dünyasının en büyük ve en köklü firmasıdır. HDC olarak New Image'in Türkiye dahil olmak üzere 28 ülke distribütörüyüz.

American Hair Loss Council

HDC olarak Amerika'nın saç sorunları çözümü konusunda en büyük organizasyonu olan American Hair Loss Council'e üyeyiz. Devamlı olarak eğitim ve seminerlere katılarak dünyada saç konusundaki tüm gelişmeleri takip ediyor ve ilk olarak Türkiye'ye getiriyoruz.
Erken yaşta saç dökülmesi sorunu yaşamaya başladım. Bu yüzden kendimi çok mutsuz hissediyorum. Çok araştırma yaparak internet üzerinden HDC firması ile tanıştım. Kalite ve hizmet anlayışlarından çok memnun kaldım. Beni yeniden saçlarıma kavuşturdular.

Doğukan Ülker

Mağaza Yöneticisi

Miraç Özay

Öğrenci
23 yaşındayım. 3 yıldır saç dökülmesi sorunu yaşıyordum. Protez saç yaptırmayı düşündüm fakat cesaret edemedim. HDC'nin Gençlere Merhaba Kampanyasını görünce şansını denedim. Ve hayalini kurduğum saçlara sahip oldum. Keşke beklemeden yaptırsaydım dedim. Bana bu mutluluğu yaşattığı için HDC'ye teşekkür ederim.
Ben aktif ve çok hareketli bir yaşamı olan biriyim. Profesyonel kalecilik yapıyorum ve akşamları bir mekânda gitar çalıyorum. Saç sorunu yaşıyordum ve saçlarım sürekli canımı sıkıyordu. Protez saç uygulaması ile aynadaki yeni görüntüm beni inanılmaz mutlu etti. Kaybettiğim özgüvenimi çok kısa bir sürede geri kazandım. Saç sorunu yaşayan herkese HDC’yi tavsiye ediyorum.
Doğukan Aydın - Protez Saç

Doğukan Aydın

Profesyonel Sporcu
Dış görünüşümde yapılan muhteşem değişiklik, hayat yolunda beni daha mutlu ve pozitif bir insan yaptı. Bana bunu sağlayan HDC ailesine sonsuz teşekkürler.

Burçin BİLDİK

Sanatçı

Fatih ÜREK

Sanatçı
HDC ile uzun yıllar önce tanıştım. Saç sorunumda hızlı ve kaliteli çözüm sundular. Bu nedenle HDC'nin hayatımdaki yeri çok büyük, bunu kelimelerle ifade etmem zor. Gösterdikleri kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü samimi yaklaşımından dolayı HDC'ye sonsuz teşekkürler. Saç sorununuzun çözümü için vakit kaybetmeden siz de HDC'li olun.
Onlar için binlerce hikayeden biriyim ben, fakat onlar benim ilk hikayem. HDC ile yaşadığım protez saç tecrübelerimi okumak için tıklayın. HDC'de Bir Rapunzel Masalı

Funda ŞEN

Dijital Pazarlama Yöneticisi
Yukarı