HDC Protez Saç Uygulaması

Erkeklere Özel

Protez Saç

Amerikan ve İtalyan Tasarımı

Bayanlara Özel

Protez Saç

Amerikan ve İtalyan Tasarımı

Erkeklere Özel

Protez Saç

Amerikan ve İtalyan Tasarımı

PREV
NEXT

PROTEZ SAÇTA HDC FARKI

Video

Protez Saç Kullanıcı Sohbetleri - HDC

Protez saç kullanıcısı Ömer Şahin'in Trikolog Uzmanımız Mevhibe Kurt ile 1 yıldır kullandığı sistem hakkındaki görüşlerini içeren sohbetimiz. Ömer Şahin hemşiredir ve saç sorunu ile ilgili çözüm ararken HDC ile tanışmasını ve hayatındaki değişiklikleri anlatıyor.

Protez Saç Kullanıcı Sohbetleri 2. Bölüm

Protez Saç Uzmanı Merak Edilenleri Cevaplıyor

Protez Saç Yorumları - Doğukan Aydın

Bayan Protez Saç Uygulaması

Daha fazla video için Youtube Kanalımıza Abone Olun!

PROTEZ SAÇ İLE İLGİLİ DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Protez Saçın Fiyatı Ne Kadardır?
Protez Saçın Ömrü Ne Kadardır?
Protez Saç Kimlere Uygulanabilir?
Protez Saç Firmanızı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saç Siparişiniz Vermeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saçın Montajı Yapılırken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saçınız Takıldıktan Sonra Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saçınızın Bakımı Konusunda Dikkat Etmeniz Gerekenler
Protez Saç Bantları Nasıl Kullanılır?

Cesare Ragazzi

İtalyan tasarımı protez saç üreticisi olan Cesare Ragazzi, 40 yılı aşkın bir süredir protez saç ve saç sorunlarının çözümü konusunda çalışmaktadır. Özellikle medikal protez saç çözümlerinde bir dünya markası olan Cesare Ragazzi'nin Türkiye distribütörüyüz.

CRLab

İtalyan Cesare Ragazzi firmasının Trikoloji çözümlerinin yer aldığı markadır. FDA (amerikan Sağlık ve İlaç Dairesi) gibi bir çok yetkili kuruluşlardan onaylı olan CRLab ürünleri ile saç dökülmesi ve saç bakımı için kremler, şampuanlar, losyonlar ve medikal çözümler sunmaktadır.

New Image

Amerikan protez saç firması olan New Image, dünyanın en büyük protez saç tedarikçisidir. Protez saçta Amerikan tasarımını temsil eden firma dünyasının en büyük ve en köklü firmasıdır. HDC olarak New Image'in Türkiye dahil olmak üzere 28 ülke distribütörüyüz.

American Hair Loss Council

HDC olarak Amerika'nın saç sorunları çözümü konusunda en büyük organizasyonu olan American Hair Loss Council'e üyeyiz. Devamlı olarak eğitim ve seminerlere katılarak dünyada saç konusundaki tüm gelişmeleri takip ediyor ve ilk olarak Türkiye'ye getiriyoruz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Dış görünüşümde yapılan muhteşem değişiklik, hayat yolunda beni daha mutlu ve pozitif bir insan yaptı. Bana bunu sağlayan HDC ailesine sonsuz teşekkürler.

Burçin BİLDİK

Sanatçı
HDC’de bir Rapunzel masalı daha yaşandı. Onlar için binlerce hikayeden biriyim ben, fakat onlar benim ilk hikayem. HDC'de Bir Rapunzel Masalı

Funda ŞEN

Dijital Pazarlama Yöneticisi

Naim AKAN

Sanatçı
HDC'nin hayatımdaki yeri çok büyük, bunu kelimelerle ifade etmem zor ancak sizin de gelip benim yaşadıklarımı, hissettiklerimi görmeniz lazım. Vakit kaybetmeden siz de HDC'li olun.
Yukarı
Fiyat Al