Müşteri Yorumları

Gizlilik prensibimiz gereği bazı müşterilerimizin isimlerini paylaşamıyoruz. Burada yer alan bilgiler ise müşterilerimizin izni ile konulmuştur.

Fatih Ürek (Sanatçı):

HDC'ye binlerce teşekkürler.

 

Prof. Dr. Mim Kemal ÖKE (Akademisyen):

Saçlarıma çok düşkündüm. Beni terk etmeye başladıklarında çok ama çok üzülmüştüm. Adeta depresif olmuştur. Sonra "bilimsel araştırmalar" sonucu HDC ile tanıştım. Kökten çözümü bulmuştum. İnanın beni farklı bir insan yaptı. Pozitif enerji ile doldum, neşemi buldum. Kader ortaklarıma yürekten tavsiye ederim. HDC'de sadece "deva" değil, "dost"larda bulabilirsiniz.

 

Gül Keskin ():

Bir çok insanın yıllardır yaşadığı saç problemini bir zamanlar bende çok şiddetli bir şekil yaşamıştım. Bir zamanlar diyorum çünkü artık böyle bir problemim kalmadı. Saçlarımı kaybetmeye başladığım zaman kendimi herkesten ve her şeyden soyutlamaya ve daha önemlisi bir zamanlar yaşadığım bütün güzellikleri kaybettiğimi fark ettim. Sonrasında ise kaybettiklerimi nasıl ve ne şekilde geri kazanacağımı, eski günlerime nasıl döneceğimi düşünürken hiç beklemediğim anda okuduğum gazetedeki HDC ilanı gözüme ilişti. İlanı görür görmez incelemeye başladım. İşte o anda HDC'nin yıllardır yaşadığım soruna çare olacağını anlamıştım. Hayata ve aynalara küstüğüm bir anda böyle bir ilanla karşılaşmak beni çok mutlu etti. Ben de hiç vakit kaybetmeden firmayı arayıp görüşme talep ettim. Karşılaştığım şey gerçekten çok mükemmel bir olaydı. Kısa sürede hayal ettiğim saçlara kavuştum. Hayata bakış açım değişti. Çevremdekilerin bile bana olan ilgisi değişmişti. Bu durum ise kendime olan güvenimi geri kazanmamı sağlamıştır. Kısacası kaybettiklerimi, geri kazanmama yardımcı oldukları için Türkiye'nin ilk protez saç firması olan HDC'ye ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.

 

Naim Akan (Sanatçı):

HDC'nin hayatımdaki yeri çok büyük, bunu kelimelerle ifade etmem zor ancak sizin de gelip benim yaşadıklarımı, hissettiklerimi görmeniz lazım. Vakit kaybetmeden siz de HDC'li olun. HDC'yi yaratan sayın Gökhan Örmen'e ve sayın Nusret Çalışkan'a ve sevgi dolu tüm çalışanların kucak dolusu sevgiler.

 

Y. A. (Öğretmen):

Yıllardır yaşadığım saç sorununa farklı çözümler denedim. Fakat saç kaybımı önleyemediğim gibi daha fazla saçımı kaybettim. Ne yapabilirim diye araştırırken protez saçtan haberdar oldum. En iyi protez saç firmasını aramaya başladım. Bu konuda HDC çok fazla güven verdi. Hem Türkiye'ye bu işi getirmiş olması hem de Gökhan Örmen gibi bir uzmanın olması tercih etmemdeki en önemli unsur oldu. 12 yıldır müşterisi olarak HDC'yi tercih ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sevgilerimle...

 

Ö. C. (Avukat): 

Her erkek gibi tepe bölgemdeki saçlar açılmaya başladı. Bunun üzerine bir klinikte saç ekimi yaptırdım. Biraz zor bir süreçti. Fakat bir süre sonra saçlarım çıktı ve istediğim görüntü oldu. Bunun böyle devam edeceğini düşünürken ekilen saçlar kaldı, fakat kendi saçlarım dökülmeye devam etti. Daha kötü bir görüntü ortaya çıktı. Bu dönemde HDC ile karşılaştım. Protez saç ile dökülen saçlarımın yerine protez saç uygulayarak istediğim gibi saçlara kavuştum. HDC saç ekimi konusunda çok fazla bilgilendirme yaptılar. En önemlisi saç ekimi yapılırken ile saç dökülmenizin durdurulması gerekiyormuş.

 

Burçin Bildik (Sanatçı):

Dış görünüşümde yapılan muhteşem değişiklik, hayat yolunda beni daha mutlu ve pozitif bir insan yaptı. Bana bunu sağlayan HDC ailesine sonsuz teşekkürler.

 

A. S. (İşçi):

Ailemde genetik olan erkek tipi saç dökülmesi sonucu kafamın tepe bölgesinde saç kalmadı. HDC'de protez saç yaptıran bir arkadaşım vasıtasıyla protez saçtan haberdar oldum. HDC'den memnun olduğunu belirtti için bende görüşmek için gittim. Sadece fikir edinmek için gitmiştim. Fakat yapılan işler çok içime sindi ve hemen yaptırmak istedim. Siparişi verdim. Gelince arayıp randevu verdiler. Protez saç montajına eşimle gittim. Protez saç montajından sonraki halimi o da çok sevdi. Her şey için teşekkürler.

 

Funda Şen (Dijital Pazarlama Yöneticisi):

HDC’de bir Rapunzel masalı daha yaşandı. Onlar için binlerce hikayeden biriyim ben, fakat onlar benim ilk hikayem. HDC'de Bir Rapunzel Masalı

 

Berk A. Engin (İç Mimar):

Saçlarında yaşadığı sorun nedeniyle son 3 yılda çok fazla saç kaybına uğrayan Berk, artık saçlarını kazanamayacağı durumda iken HDC ile tanışıyor. Hdc olarak yapılan analizde en uygun çözümün protez saç olduğu tespit ediliyor. Sunulan onlarca seçenek içerisinden Amerikan New Image firmasının tasarımı protez saçı beğeniyor. Bunun üzerine kendisine uygun olarak hazır bulunan protez saç ile aynı gün içerisinde protez saç uygulaması gerçekleştiriliyor. Protez saç uygulamasından sonra kendine olan özgüvenini yeniden kazandığını belirten Berk, artık daha mutlu olduğunu söylüyor.

 

Okşan Akgül (Spor Eğitmeni):

Saçlarım normalde ince telli ve azdır. Bunun yanında bir de hormonal dengesizlikler  olunca erkek tipi saç dökülmesi meydana geldi. Zamanla tepem seyreldikçe bende rahatsız olmaya başladım. Çünkü ışık ve güneş vurduğunda daha da dikkat çekiyordu. 2002 yılında HDC ailesine katıldım. HDC'nin protez saç ilanını görünce sadece bilgi alırım düşüncesiyle gittim. Fakat hemen ilk protez saç siparişimi verdim. Protez saçımın takıldığında ki mutluluğumu anlatamam. Hem çok doğal hemde çok gür görünüyordu. Kendime güvenim geldi. Saçlarımı istediğim gibi şekillendirebiliyorum. Dışarıdan kesinlikle fark edilmiyor. Bu imkanı bana sağladıkları için, ayrıca güler yüzleri ve ilgileri için tüm HDC ailesine çok çok teşekkür ederim.

 

R. G. (Mühendis):

Saçlarımın dökülmeye başladığında bir çok çözüm denedim. Fakat işe yaramadı. Saç sorunumla ilgili çözüm ararken HDC İle tanıştım. Ücretsiz Saç ve deri analizi yaptırarak saç sorunumun aslında saç derimden kaynaklandığı ortaya çıktı. Bunun için bir takım ürün verildi. Saç dökülmem normale döndü. Daha sonra yapılan analiz ile saç dökülmemin durduğunu bilimsel olarak da gösterdiler. Saç sorunumu çözmek için verdikleri özverili çalışma için teşekkür ederim.

Evren Nuri Turhan (Eski Futbolcu, Spor Yorumcusu):

HDC ile başlayan güzel günlere... İlk geldiğim günü hatırladım da çok tedirgin ve kendime güvensizdim. Daha sonra gelişen olaylar hayatımın akışını değiştirdi. Televizyondaki ve gazetelerdeki görüntümü gördükçe çok gençleştiğimi ve değiştiğimi gördüm. Çevremdeki insanlarda beni saçlı halimle daha çok sevmeye başladılar. Bu moral kaynağıyla maçlara daha formda ve daha hırslı başladım. İyi ki varsın HDC...

 

E. R. (Ev Hanımı):

Kanser hastası olduğumu öğrendiğimde dünya başıma yıkıldı. Bu süreçle birlikte yoğun bir tedavi süreci başladı. Doktorum bu dönemde moralimi yüksek tutmamın tedavimi olumlu yönde etkileyebileceğini belirtti. Bu nedenle kaybedeceğim saçlarım için protez saç yaptırmamı tavsiye etti. Bu sırada HDC ile karşılaştım. Gerek bana yaklaşımları gerekse kullandığı ürünler çok profesyonelceydi. Bu süreçte yanımda olan ve benden desteğini esirgemeyen HDC'ye teşekkürler.

 

M. H. (Oyuncu):

HDC'nin bana verdikleri nasıl anlatılabilir ki! Neden Mi? Çünkü HDC benim yaşam tarzım haline geldi. Orada güler yüzlü ve sıcak kanlı insanların bana gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı kendime olan güvenim daha da arttı. HDC'den çıkarken bambaşka ve mutlu bir insan olarak çıkıyorum. Başta Nusret Çalışkan olmak üzere tüm HDC ailesine teşekkür ediyorum.

 

Zübeyde Demir (Ev Hanımı):

Bana protez saç konusunda yardımcı olan ve çok samimi hizmet veren bütün HDC çalışanlarına sevgilerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

 

Şener Yavuz (Kuaför):

Genç yaşlarında başlayan saç sorunum otuzlu yaşlarıma geldiğinde tamamen dökülmesine neden olmuştu. Saçsızlık yüzünden olduğumdan daha yaşlı görünmem protez saç yaptırmaya karar vermemi sağladı. Protez saç yaptırmak için firma ararken HDC'nin Türkiye'nin ilk protez saç merkezi olduğunu öğrendim. Bunun üzerine protez saç yaptırmak için HDC'yi tercih ettim ve uzun yıllardan beri HDC müşterisisiyim.

 

Görüşünüz bizim için değerlidir. O yüzden firmamız ile ilgili görüşünüzü ve deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

Yorumunuzu Gönderin

Dosya Ekle
 

Yukarı