HDC (Hair Design Centers)

Yirmili yaşlarımın başlarında yavaş yavaş başlayan saç seyrelmelerim daha o yıllarda beni bu konuda araştırmalara ve bu sorundan kurtulmak için hareket etmeye itti. Üniversite yıllarımda seyrelen saçlar fiziki görünüşümü olduğundan daha yaşlı gözükmesine sebep verirken aynı zamanda kendime olan güvenimi de yavaş yavaş kaybetmeme sebep oluyordu. 1985–1990 arası eğitimime devam ettiğim ABD’de bile bu sorundan kurtulmak için tıbbi ve tıbbi olmayan her şeçeneği denedim.

Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra saç kaybım arttı ve de artık tepe de birkaç seyrelmiş saç ve arkada ise tamamen bir boşluk vardı. Çalıştığım firma beni devamlı Amerika’ya iş için yolluyordu. Bu yolculukların birinde Los Angeles Beverly Hills bölgesinde saç ekim firmaları ile görüşmelere gittim. Buralarda ki görüşmelerim sonucu protez saç sisteminin özellikleri beni çok etkiledi. Kalıcı olması, istenilen görüntüyü vermesi ve her türlü aktivitede bir sorun yaratmaması benim karar vermemi çabuklaştırdı. Ama bir sorun vardı: aylık ya da 1.5 aylık bakım süreleri. Nasılsa İstanbul’da bu işi yapan vardır diye siparişi mi verdim ve İstanbul’a geri döndüm. Ancak hemen ardından çıkan birinci Körfez savaşı tüm planlarımın değişmesine ve benim bu olayı daha derinlemesine düşünmeme yol açtı. Yaptığım araştırmalar sonucu bu işin İstanbul veya Türkiye’de yapılmadığını ve benzer firmalarında bu işe hiç sıcak bakmadıklarına dahası benim dolandırıldığıma inandıklarına şahit oldum. Yaklaşık 8 ay sonra tekrar Amerika’ya gittiğimde ise artık kafamda saçsızlık sorunumu çözmek ve bu çözümü Türk insanı ile paylaşmak vardı.

İşte HDC’nin hikayesi budur. Çeşitli eğitimlerden ve de Amerika’dan getirilen uzmanlardan sonra 1991 kış döneminde ilk HDC ve Türkiye’de ki ilk SAÇ PROTEZ MERKEZİ, Levent’te açıldı. O günden beri tek bir misyonla hareket ederek bu hizmetten Türk halkı da faydalanmaktadır.

Bu misyon da SİZİN MUTLULUĞUnuzdur. Aynı sorundan muzdarip insanlarla beraber hayat kalitemizi yükselterek on binlerce insana hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu sorunu bizzat kendimde yaşadığımdan hiçbir zaman bize başvuran insanları müşteri gözüyle görmeyip uzun vadeli bir dost olarak görerek, devamlı yenilikleri dünyanın neresindeyse bulup getirerek önce kendimde denedim. Halen asıl görevim araştırma – geliştirme olarak yeni dizaynlar ve yeni modeller geliştirmek ve daha iyiyi sizlerle paylaşabilmektir. HDC ayni zamanda kendi ismi ve know-howı ile ilk defa yurtdışında Rusya, Ukrayna ve Almanya’da yerlerini açmıştır. Ayrıca çeşitli ülkelerde de eğitimler vermiş ve teknoloji transferlerini sağlamıştır.

Dürüstlükten ödün vermediğimiz firmamızda SİZİN MUTLULUĞUNUZ, BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR ve bu misyon böyle sürüp gidecektir.”

GÖKHAN ÖRMEN

DEĞERLERİMİZ

HDC

Vizyonumuz

Türkiye’nin En İyisi Olmaya Devam Ederek, Müşterilerimizin Yaşam Standart Kalitelerini Arttırarak Hayatta Daha Başarılı Ve Mutlu Olmalarını Sağlamaktır.

HDC

Misyonumuz

Yüksek Standartlı, Kaliteli Hizmet Vererek Müşteri Memnuniyetini En Mükemmel Düzeye Çıkarmaktır.

HDC

Gizlilik

Müşterilerimizin İsimleri Her Ne Sebeple Olursa Olsun Gizli Tutulmaktadır. 3. Bir Şahsa Kesinlikle Verilmez.

HDC

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin Memnuniyeti İçin En İyi Ve En Popüler Sistemi Uygulamak, Kendimizi Yenilemek, ‘Her şey Zamanında’ İlkesiyle Hatasız Hizmet Vermektir.

HDC

Hedeflerimiz

Toplam Kalite, Hizmet Ve Yaşam Tarzımız Ulusal Ve Uluslar Arası Saç Yerleşim Sistemlerinde Mükemmele Ulaşmak İçin Sürekli İyileşme Ve Gelişme Çabası İçinde Olmak.

HDC

Temel Değerlerimiz

Sosyal Sorumluluk-Şirketler Ve Çalışanları, Söz Ve Davranışlarında; Yasalara, Ahlaki Değerlere, Örf Ve Adetlere, Kişi Ve Kuruluşlara, Tüm İnançlara Ve Çevreye Saygılı Biçimde Davranırlar.

HDC

Takım Ruhu

Başarının Ancak Birlikte Çalışarak Elde Edilebileceği Düşüncesi Ve İnancıyla Takımın Her Üyesi Birbirine Saygı Duyarak Destek Verir.

Yukarı
Fiyat Al