"Hayatını Eksizsiz Yaşa"

HDC ile saç sorunlarınıza uygun çözümler bulabilirsiniz.

  • Protez saçın fiyatı, uygulanacak alanın büyüklüğüne, uygulanacak saçın uzunluğuna, sıklığına, kullanılacak alt yapının özelliğine göre farklılık göstermektedir.
  • HDC çözümlerinden size en uygununu öğrenmek, fiyat almak  ve ücretiz saç analizi için sayfadaki formu doldurunuz.
  • Saç dökülme aşamanızı aşağıdaki görselden seçiniz.
  • Formda fotoğraf göndermeniz mecburi değildir. Fakat fotoğraf olması size daha sağlıklı bilgi vermemiz için oldukça önemlidir.
  • Fotoğraf göndermek isterseniz saçınızın tam olarak görüneceği sağ profil, sol profil ve üstten çekilmiş 3 fotoğrafı göndermelisiniz.
  • Size özel saç çözümleri için randevu alarak en yakın şubemizi de ziyaret edebilirsiniz.
Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Saç analizi ile saç kaybı durumu, saç derisinin durumu, saç yoğunluğu, keratin durumu, saç kılcal damarları durumu, saç kalınlığı ve saç gözeneklerinin durumu tespit edilir.
Saçınızın durumunu gösteren
3 farklı görsel ekleyebilirsiniz.
Görsel Ekle

Tüm bilgileriniz HDC tarafından gizli tutulmaktadır.

Kampanya Koşulları

  • Amerikan (New Image) ve İtalyan (Cesare Ragazzi) firmaları tarafından üretilen protez saç ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylıdır. Ayrıca şubelerimizde OSHA (Amerikan kozmetik ve sağlık sektörü yetkili kuruluşu) hijyen kuralları uygulanmaktadır.
  • Türkiye’nin ilk saç sorunları çözüm merkezi olarak HDC, Türkiye’ye saç bilimi olan Trikoloji ile ilgili son sistem teknolojileri getirmektedir. Saç analizi işlemi ile saç sorununuzun asıl nedenini öğrenerek buna uygun çözümler öneriyoruz. Şaç analizi sadece saç derisinin kontrolü demek değildir. Saç analizi saçınızın yoğunluğu, saç derinizin durumu, saç derisinin altında yer alan kılcal damarların saç köklerini besleyip beslemediği gibi bir çok analizi hatta gerekli durumlarda kan tahlili yapılarak gerçekleşmektedir.
  • HDC protez saç, hair spa, haircheck-up, fototerapi gibi çözümleri bu yapılan saç analizi işleminden sonra uygulamaktadır. Yapılan uygulama sonucunda tekrar saç analizine tabi tutarak saçınızdaki gelişme bilimsel olarak kanıtlanmaktadır. Tüm bu işlemler esnasında uzman kadromuz ve medikal ürünlerimiz ile tek amacımız mevcut saçlarınızın durumunu daha iyi hale getirmektir.
Yukarı
Saç Analizi