Galerideki kişilerin hikayelerini öğrenmek ve farklı fotoğraflarını incelemek için fotoğrafların üzerine tıklayın.

Doğukan Ülker, yaşadığı erkek tipi saç dökülmesini çözmek için HDC'yi tercih etti.
Murat Özer, seyrelen saçlarını geri kazanmak için HDC'yi tercih etti.
Doğukan Aydın, profesyonel olarak sporla uğraşan aynı zamanda sahne alan birisidir. Yaşadığı saç sorunlarını çözmek ve daha iyi görünmek için HDC'yi tercih etti.
Kea Can, Alopesi rahatsızlığı nedeniyle çocukluğundan beri saç sorunu yaşamaktadır. Çocukluk hayali olan saçlarına protez saç sistemi ile kavuştu.
Çocukluktan beri hayalim olan oyunculuk için çok çalıştım. Fakat genç yaşta saç sorunu yaşamaya başladım. Özellikle oyunculuk için bu yaşta saç sorunu olması benim için dezavantaj olmuştu.
Eski Milli futbolcu olan Evren Nuri TURHAN, halen özel maçlarda aktif futbol oynamaktadır. Protez saçları ile hiç bir sorun yaşamadan spor yapabilmektedir.
5 yıldır HDC müşterisi olan Murat, protez saç sayesinde hem daha genç göründüğünü hemde sosyal çevresinde daha özgüvenli olduğunu belirtti.
5 yıldır HDC müşterisi olan Murat, protez saç sayesinde hem daha genç göründüğünü hemde sosyal çevresinde daha özgüvenli olduğunu belirtti.
Saçlarında yaşadığı sorun nedeniyle son 3 yılda çok fazla saç kaybına uğrayan Berk, artık saçlarını kazanamayacağı durumda iken HDC ile tanışıyor ve kendi saçları ile birebir özellikte saçlara kavuştu.
Erken yaşlarda kaybettiği saçları günlük hayatını etkilemeye başladığında protez saç yaptırmak için HDC'yi tercih etti. 20 yılı aşkın süredir HDC müşterisidir.
14 yıl önce kanser hastalığı ile tanışan Buket, kemoterapi tedavisi sırasında dökülecek saçları için protez saç kullanmaya karar vererek HDC'yi tercih etti.
Uzun süren saç dökülmesi sonrasında kafamın ön tarafında seyrelme ve açılma yaşadım. Sanatçı olduğum için dış görünüşüme hep özen göstermek zorundayım. Bu yüzden saçlarımla ilgili sorunu gidermek için bir çok yol denedim. Fakat hem istediğim gibi bir sonuç alamadım hem de kötü görüntüye neden oldu. Dış görünüşümle ilgili olarak yapılan muhteşem değişiklik için HDC'ye teşekkür ederim.
Genç yaşlarında başlayan saç sorunu otuzlu yaşlarına geldiğinde tamamen dökülmesine neden olmuş. Saçsızlık yüzünden olduğundan daha yaşlı görünmesi onun protez saç yaptırması kararını vermesini sağlamış. Protez saç yaptırmak için firma ararken HDC'nin Türkiye'nin ilk protez saç merkezi olduğunu öğreniyor.
Saçlarım normalde ince telli ve azdır. Bunun yanında bir de hormonal dengesizlikler olunca erkek tipi saç dökülmesi meydana geldi. Zamanla tepem seyreldi ve ışık ve güneş vurduğunda daha da dikkat çekiyordu. 2002 yılında HDC ailesine katıldım. HDC'nin protez saç ilanını görünce sadece bilgi alırım düşüncesiyle gittim. Fakat hemen ilk protez saç siparişimi verdim.
Ses sanatçısı olan Naim Akan sahnede olduğu için sürekli dış görünüşüne özen göstermesi gerekmektedir. Saç sorunu yaşadığı yıllarda HDC ile tanışan Naim Akan, protez saç ile istediği yoğunlukta ve doğal görünüme sahip saçlara kavuştu.
Yukarı
Saç Analizi