Galerideki kişilerin hikayelerini öğrenmek ve farklı fotoğraflarını incelemek için fotoğrafların üzerine tıklayın.

Saç seyrekliği ve dökülmeler ile yaşadığı saç sorununa protez saç ile çözüm buldu.
Alopesi rahatsızlığı yaşayan Sümeyye Gürol, saç sorununu aşmak için protez saç kullanmaktadır.
Genç yaşta saçlarını kaybeden Miraç Özay, HDC protez saç sistemleri ile saçlarına tekrar kavuştu.
Saç sorunu nedeniyle olduğundan daha yaşlı görünmesine neden olan Ercan Uraçin, protez saç ile daha genç görünmekte ve mutlu hissetmektedir.
Doğukan Ülker, yaşadığı erkek tipi saç dökülmesini çözmek için HDC'yi tercih etti.
Doğukan Aydın, profesyonel olarak sporla uğraşan aynı zamanda sahne alan birisidir. Yaşadığı saç sorunlarını çözmek ve daha iyi görünmek için HDC'yi tercih etti.
Murat Özer, seyrelen saçlarını geri kazanmak için HDC'yi tercih etti.
5 yıldır HDC müşterisi olan Murat, protez saç sayesinde hem daha genç göründüğünü hemde sosyal çevresinde daha özgüvenli olduğunu belirtti.
5 yıldır HDC müşterisi olan Murat, protez saç sayesinde hem daha genç göründüğünü hemde sosyal çevresinde daha özgüvenli olduğunu belirtti.
Kea Can, Alopesi rahatsızlığı nedeniyle çocukluğundan beri saç sorunu yaşamaktadır. Çocukluk hayali olan saçlarına protez saç sistemi ile kavuştu.
Çocukluktan beri hayalim olan oyunculuk için çok çalıştım. Fakat genç yaşta saç sorunu yaşamaya başladım. Özellikle oyunculuk için bu yaşta saç sorunu olması benim için dezavantaj olmuştu.
Eski Milli futbolcu olan Evren Nuri TURHAN, halen özel maçlarda aktif futbol oynamaktadır. Protez saçları ile hiç bir sorun yaşamadan spor yapabilmektedir.
Saçlarında yaşadığı sorun nedeniyle son 3 yılda çok fazla saç kaybına uğrayan Berk, artık saçlarını kazanamayacağı durumda iken HDC ile tanışıyor ve kendi saçları ile birebir özellikte saçlara kavuştu.
Erken yaşlarda kaybettiği saçları günlük hayatını etkilemeye başladığında protez saç yaptırmak için HDC'yi tercih etti. 20 yılı aşkın süredir HDC müşterisidir.
Genç yaşlarında başlayan saç sorunu otuzlu yaşlarına geldiğinde tamamen dökülmesine neden olmuş. Saçsızlık yüzünden olduğundan daha yaşlı görünmesi onun protez saç yaptırması kararını vermesini sağlamış. Protez saç yaptırmak için firma ararken HDC'nin Türkiye'nin ilk protez saç merkezi olduğunu öğreniyor.
Uzun süren saç dökülmesi sonrasında kafamın ön tarafında seyrelme ve açılma yaşadım. Sanatçı olduğum için dış görünüşüme hep özen göstermek zorundayım. Bu yüzden saçlarımla ilgili sorunu gidermek için bir çok yol denedim. Fakat hem istediğim gibi bir sonuç alamadım hem de kötü görüntüye neden oldu. Dış görünüşümle ilgili olarak yapılan muhteşem değişiklik için HDC'ye teşekkür ederim.
Saçlarım normalde ince telli ve azdır. Bunun yanında bir de hormonal dengesizlikler olunca erkek tipi saç dökülmesi meydana geldi. Zamanla tepem seyreldi ve ışık ve güneş vurduğunda daha da dikkat çekiyordu. 2002 yılında HDC ailesine katıldım. HDC'nin protez saç ilanını görünce sadece bilgi alırım düşüncesiyle gittim. Fakat hemen ilk protez saç siparişimi verdim.
Yukarı
Saç Analizi